העלויות לטיפולי שיניים למשפחה בישראל יכולים להסתכם באלפי שקלים רבים לשנה ולעיתים אף יותר מכך.
טיפולים איכותיים לשיניים לצערנו אינם זולים .
האמרה שמה שזול בסופו של דבר יעלה ביוקר הינה בעלת משמעות רבה וכואבת במיוחד בענף טיפולי השיניים ואנו עדים לכך מדי יום.
במאמר זה ניתן מספר טיפים אשר שמירה עליהם תוריד באופן משמעותי העלויות המשפחתיות לטיפולי שיניים ובטווח הארוך יחסכו לכם אלפים רבים מאוד של שקלים ויוסיפו לבריאותיכם.
 

תפוס הבעיה בזמן ובקטן

 
אבחון חורים קטנים הניתנים לטפול מהיר וזול יחסכו לנו כסף רב.
עלותה של סתימה קטנה נמוכה מעלות סתימה גדולה יותר ויחס המחיר של אותה סתימה גדולה לעומת מצב בו הגיעה השן לטיפול שורש שלאחריו יתכן המשך טיפול נדרש במבנה וכתר הינו הפרש מחיר עצום!
לדוגמא,עלות סתימה קטנה נע בכ350 ₪ בהשוואה לטיפול שורש שעלותו רבה יותר במאות שקלים ואם נוסיף את המבנה והכתר נגיע להפרש משמעותי אף יותר.
 
ונחזור לחורים שבשיניים,עוד לפני שהרס הכותרת בשן יהיה גדול כל כך שנדרש שיקום בכתר ניתן בשלב מוקדם יותר לשקם כותרות השיניים בהשלמות יפות וחזקות המבוצעות במעבדת השיניים שלנו והנקראות INLAYS   או ONLAYS  .
טיפולים אלה בהשוואה לכתרים הינם בעלות הנמוכה מטיפול שכולל מבנה וכתר ויתנו לנו מענה זול יחסית ובריא לשנים רבות.
ואם לאחר כל ההסברים שקראתם עד כה עדיין תמשיכו להזניח את החור והשן תרקב לחלוטין או אז נאלץ לעקרה (טיפול שאינו יקר) ואולם עכשיו נשאר ללא שן.
עלות שחזור שן אחת שנעקרה באמצעותו של שתל היא יקרה מאוד ומסתכמת באלפי שקלים רבים (זכרו שהתחלנו עם חור קטן שעלות תיקונו כ 350 ₪...)
 
ויש מצבים אף מסובכים יותר לדוגמא במקרה ואזור השן הרקובה גרם לדלקת בעצם נתקל פעמים רבות בצורך לבצע השתלת עצם בנוסף להחדרת השתל וזאת שוב פעם טיפול המייקר נכבדות העלויות באפלים של שקלים! 
בעיות בחניכיים מתחילות כדלקת פשוטה בחניכיים הנתנת לטיפול מהיר קל וזול (כ200-300 ₪).
באם לא נזהה הבעיה והדלקת תחריף ותהפוך למצב כרוני או אז נדרש לביצוע טיפולים נרחבים בהרבה ואשר עלותם רבה לאין ערוך ויכולים להסתכם באלפי שקלים רבים.
 

הקפד לבצע ניקוי אבנית באופן סדיר    

 
ניקויי אבנית חשובים מאוד לשמירה על פה בריא.
בזמן הניקוי מסירים אנו את הפלאק המכיל חיידקים רבים ואת האבנית הנותנת לאותם חיידקים מסתור.
באמצעות שמירה על אוכלוסיית חיידקים רעה נמוכה באופן קבוע נמנע היוצרות מחלות חניכיים וכן תמנע התפתחות עששת בשיניים המובילה לחורים ולטיפולי שורש.
במהלך הניקוי בוחנים הרופא או השיננית את הפה מקרוב ומאבחנים ממצאי עששת שונים או מצבים התחלתיים של דלקות חניכיים.
המתרפא מקבל הדרכה לשמירה נכונה ושפור ההיגיינה האוראלית וכך ימנעו בעיות רבות ואנו נחסוך עוגמת נפש וכסף רב בעתיד על ידי מניעתם של עקירות,השתלות,טיפולי שורש וניתוחי חניכיים יקרים!
 
 
< חזרה לעמוד קודם
שירותי המרפאה
צור קשר
אנא מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם
שלח